Dreher Sörgyárak

Termelési alapanyag ellátó

Ebben a pozícióban széleskörű raktározási és adminisztrációs tapasztalatokat szerezhetsz családias légkörben. Gyakorlati és elméleti ismereteidet bővítheted egy multinacionális környezetben, ahol megismerheted a 166 éves múlttal, számos kiváló márkával és technológiai fejlesztéssel rendelkező vállalatunk mindennapi működését!

Főbb feladatok

  • Munkád során a beérkező alap- és segédanyagok valamint vegyszerek menedzselése lesz a feladat az alábbiak szerint:
  • Beérkező anyag minőségi és mennyiségi ellenőrzése, anyagok átvétele
  • Fizikai átvétel, vezetőüléses targonca kezelés valamint az átvett áru betározása a megfelelő raktárhelyiségekbe
  • A beérkező áru dokumentumainak iktatása, a beérkezés könyvelése, készletre vétel a releváns rendszerekbe (SAP, Excel alapú táblák stb.)
  • Készlet jelölések elvégzése (BÁMK kártyák)
  • Releváns anyagok leltározása, leltár folyamat facilitálása és könyvelése
  • Áttárolási műveletek koordinálása
  • Releváns területek tisztántartása
  • Kommunikáció a társterületekkel (termelés tervezés, főzőház, fermentáció, raktár)

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség
  • Raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű Office tudás
  • SAP rendszer ismeret
  • Vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány
  • 8 órás (délelőttös) műszak vállalása

Amit nyújtani tudunk

  • Béred minden hónap első napján megkapod
  • Alapbéred mellé Cafeteriát és egyéb juttatásokat adunk
  • Hosszútávú munkahelyet biztosítunk számodra, a családias légkör és a jó hangulat mellett, miközben olyan márkákkal dolgozhatsz, melyeket az egész ország szeret
  • A szükséges védőfelszerelést, munkaruhát, munkavédelmi eszközöket és a biztonságos munkakörnyezetet biztosítjuk a jelenlegi helyzetben is
  • Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú

Állás adatai

Állás azonosító: 948
Pozíció pontos megnevezés: Termelési alapanyag ellátó
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Gyártás, termelés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Termelési alapanyag ellátó