Dreher Sörgyárak

Szállítmányozási vezető

Ha már nagy tapasztalattal rendelkezel fuvarozás vagy szállítmányozási területen és korábban vezetőként is megálltad már a helyed, valamint szívesen dolgoznál egy több, mint 165 éves nagyvállalatnál, akkor várjuk jelentkezésed a Szállítmányozási vezetői pozíciónkra!

Főbb feladatok

  • FTL és disztribúciós diszpécserszolgálat vezetése
  • Import fuvarszervező koordinálása
  • Cusotmer Service csapat és a bizonylatellenőr munkájának felügyelete
  • árutovábbítás időszakos tendereztetése és szerződések kötése
  • Alvállalkozókkal történő kapcsolattartás
  • Területre vonatkozó éves budget tervezés és féléves újratervezés; számla kontroll
  • Folyamatfejlesztés és ellenrőzés
  • People management: éves/negyedéves bónuszok kiírása és kiértékelése; teljesítményértékelés; munkavállalók folyamatos fejlesztése
  • Szoros együttműködés a kapcsolódó társterülettel
  • Heti/havi operatív riportok és KPI-ok készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat fuvarozás, vagy szállítmányozási területen
  • Legalább 2 éves vezetői tapasztalat
  • Jó prezentációs készség
  • MS office erős felhasználói szintű ismerete
  • Energikus személyiség, jó elemzői és problémamegoldó képességekkel

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP ismeret

Amit nyújtani tudunk

  • Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú)
  • Hosszútávú munkahelyet biztosítunk számodra, a családias légkör és a jó hangulat mellett, miközben olyan márkákkal dolgozhatsz, melyeket az egész ország szeret
  • Versenyképes alapbért biztosítunk, melyet minden hónap első munkanapján megkapsz
  • Személyre szabhatod a Cafeteria juttatásokat

Állás adatai

Állás azonosító: 930
Pozíció pontos megnevezés: Szállítmányozási vezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Logisztika
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Szállítmányozási vezető