Dreher Sörgyárak

Sörtermelési karbantartási vezető

A Dreher Sörgyárak nemzetközi hátterű cégcsoport tagjaként a világ sörpiacának meghatározó szereplője. A 165 éves múlttal, számos kiváló márkával és technológiai fejlesztéssel rendelkező vállalatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba.

Főbb feladatok

  • Karbantartási tervek elkészítése, folyamatos fejlesztése, aktualizálása, működtetése, a karbantartási költségek minimalizálásával
  • Beruházási projektek előkészítése és koordinálása (termelési rendszerek automatizálása, új gépek telepítése jobb termelékenység és a veszteségek csökkentése érdekében)
  • Műszaki meghibásodások hiba-ok elemzése, az elemzések alapján javaslattétel módosításokra, megelőző tevékenységek meghatározása
  • Technológiai folyamatok műszaki vonatkozású problémáinak feltárása, elemzése, helyesbítő tevékenységek meghatározása
  • Állapot felügyeleti módszerek, feladatok bevezetése, fejlesztése, adminisztrálása
  • Karbantartási csapat vezetése, emberi erőforrás menedzselése
  • Karbantartási költség terv elkészítése
  • A területen végzett auditok végrehajtásában részvétel, akciólisták pontjaink a végrehajtása
  • Éves célkitűzések (területi, egyéni) elkészítése, a teljesítmény folyamatos nyomon követése és értékelése
  • Társterületek problémamegoldó munkáinak támogatása.
  • Külsős szolgáltatások menedzselése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú műszaki végzettség (mérnök)
  • Legalább 3-5 év üzemi környezetben szerzett tapasztalat
  • Karbantartási módszerek ismerete: TPM és BOP alkalmazhatóságának ismerete
  • Minőségbiztosítási, környezetvédelmi, élelmiszerhigiéniai ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit nyújtani tudunk

  • Kiemelt béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet
  • Kihívást jelentő, komplex feladatok
  • Fejlődési lehetőség
  • Összetartó csapat, jó munkahelyi légkör

Állás adatai

Állás azonosító: 859
Pozíció pontos megnevezés: Sörtermelési karbantartási vezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Gyártás, termelés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Sörtermelési karbantartási vezető