Dreher Sörgyárak

Műszakvezető raktáros

A Dreher Sörgyárak nemzetközi hátterű cégcsoport tagjaként a világ sörpiacának meghatározó szereplője. A több, mint 150 éves múlttal, számos kiváló márkával és technológiai fejlesztéssel rendelkező vállalatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • Raktári műszak teljesítményorientált irányítása, zavartalan működés biztosítása
  • Műszakbeosztások elkészítése, feladatok kiosztása, erőforrások optimalizálása
  • Riportok készítése és ellenőrzése
  • Rakodási és készletezési terv elkészítése
  • Leltárak készítése, felügyelete
  • Készletmozgások, elszámolások vezetése (SAP/SÉF)
  • Munka-, tűz-, balesetvédelmi és környezetvédelmi előírások betartatása
  • Raktári rend kialakítása és fenntartása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel és a külső logisztikai szolgáltatókkal
  • Teljesítmények értékelése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább középfokú végzettség (preferált: logisztika terület)
  • Legalább 2 év logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, SAP)
  • Önállóság, határozott fellépés
  • Proaktív hozzáállás
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Alkalmankénti hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk

  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Korrekt bérezés, nagyvállalati környezet
  • Összetartó csapat

Állás adatai

Állás azonosító: 794
Pozíció pontos megnevezés: Műszakvezető raktáros
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Logisztika
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Műszakvezető raktáros