Dreher Sörgyárak

Management Trainee Program

Nemrég végeztél az egyetemen és szeretnéd a gyakorlatban is megtapasztalni, hogyan működik egy FMCG vállalat marketing, értékesítési, kontrolling vagy tervezési területe? Akkor itt a lehetőség, hogy ezt a Dreher Sörgyáraknál tedd meg, mert 2 éves határozott idejű Management Trainee Programot hirdetünk!

Főbb feladatok

  • Az alábbi lehetőségeket fogjuk biztosítani számodra:
  • Megismerheted a 165 éves múlttal, számos kiváló márkával és technológiai fejlesztéssel rendelkező vállalatunk mindennapi működését
  • Fél éves rotációkban kipróbálhatod magad a vállalat fenti területein
  • Nálunk minden nap bizonyíthatsz. Számítunk aktív részvételedre és proaktív hozzáállásodra különböző projektekben. Már az első pillanattól fogva számít, amit teszel!
  • Részt vehetsz Pilsenben egy - sörgyári túrával egybekötött - 2x3 napos gyakornoki programon, ahol megismerkedhetsz az Asahi vállalatcsoport vezetőivel, a régió többi gyakornokával, illetve az Asahi vállalatcsoportban fontos készségeket fejlesztését célzó tréningeken vehetsz részt
  • A 2 éves program végén, a jól teljesítő gyakornokoknak határozatlan idejű pozíciót ajánlunk

Munkakör betöltésének feltételei

  • Téged keresünk, ha:
  • Az elmúlt 1-2 évben végeztél az egyetemen és valamilyen gazdasági képzésben vettél részt
  • Angolul magabiztosan kommunikálsz írásban és szóban egyaránt
  • Van valamennyi szakmai tapasztalatod, pl. a kötelező szakmai gyakorlatod tapasztalatokat gyűjtve töltötted el
  • Magabiztosan használod az Office programokat
  • Önálló gondolkodás, jó kommunikációs- és kezdeményezőkészség jellemez
  • Szeretsz tanulni és fontos számodra a kihívás és a folyamatos fejlődés

Amit nyújtani tudunk

  • 2 éves határozott idejű szerződés, korrekt bérezés és juttatások
  • Önállóság, felelősségteljes és izgalmas feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés és készségfejlesztő programokon való részvétel
  • Féléves visszajelzés a teljesítményedről és a további fejlődési lehetőségekről
  • Már az első naptól egy buddy segítsége, aki eligazít a Dreher világában

Állás adatai

Állás azonosító: 837
Pozíció pontos megnevezés: Management Trainee Program
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Projektmenedzsment
Munkaszerződés típusa: Határozott (2 év)
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Management Trainee Program