Dreher Sörgyárak

LSP koordinátor

A Dreher Sörgyárak nemzetközi cégcsoport tagjaként a világ sörpiacának meghatározó szereplője. A több, mint 150 éves múlttal, számos kiváló márkával és technológiai fejlesztéssel rendelkező vállalatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • DSD támogatása: rendelések nyomon követése, visszaküldések és okok vizsgálata az LSP oldalon
  • Az LSP költségvetés nyomon követése és a számlák elszámolása hetente/havonta
  • Az LSP- Dreher rendszerek és folyamatok folyamatos fejlesztése a hatékony DSD érdekében
  • ISO, LSP belső vizsgálata
  • Eredménymutatók, KPI-ok készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Excel magabiztos felhasználói ismerete
  • Jó numerikus- és elemzőkészség

Amit nyújtani tudunk

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Önálló, felelősségteljes feladatkör
  • Multinacionális környezet
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Összetartó csapat, jó munkahelyi légkör

Állás adatai

Állás azonosító: 844
Pozíció pontos megnevezés: LSP koordinátor
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Logisztika
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: LSP koordinátor