Dreher Sörgyárak

Labor technikus - fejtési laboratórium

Ebben a pozícióban széleskörű gyártási és labor tapasztalatokat szerezhetsz kellemes légkörben egy összetartó, fiatalos csapat tagjaként. Gyakorlati és elméleti ismereteidet bővítheted egy multinacionális környezetben, megismerheted a 166 éves múlttal, számos kiváló márkával és technológiai fejlesztéssel rendelkező vállalatunk mindennapi működését.

Főbb feladatok

  • A vizsgálatok megbízható és időre történő elvégzése a technológiai és minőségi standard betartásának támogatásával
  • Nem megfelelő termék eljárás szerint a nem megfelelő termékekkel kapcsolatos befagyasztások, a továbbhaladás megakadályozása
  • Szűretlen, szűrt és fejtett sör, segédanyag, adalékanyag minőségi paramétereinek ellenőrzése a mintavételi és vizsgálati terv alapján
  • A vizsgálatok munkautasításnak megfelelő elvégzése
  • Tisztítás elvégzése a műszakban
  • Az eredmények gyors és pontos rögzítése
  • Referenciaminták előkészítésében, kiértékelésében és körvizsgálatokban való aktív részvétel
  • Félkész és késztermék minőségével felmerülő bármilyen probléma azonnali közlése
  • Érzékszervi bírálat
  • A mérőeszközök beállítása és ezek regisztrálása
  • A gépkezelők által elvégzett vizsgálatok ellenőrzése, a gépkezelők oktatásában aktív részvétel

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú technikusi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Műszakos munkarend vállalása (beosztás szerint nappal, éjszaka és hétvégén is 12 órás műszakok)
  • Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség, rugalmasság
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismeretek

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SÉF, SAP, Unilab rendszerek ismerete

Amit nyújtani tudunk

  • Önállóság, felelősségteljes munkakör és fejlődési lehetőség
  • Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú)
  • Versenyképes alapbért biztosítunk, melyet minden hónap első munkanapján megkapsz
  • Személyre szabhatod a Cafeteria juttatásokat
  • A szakmai fejlődésedhez rendszeresen tréningeken vehetsz részt

Állás adatai

Állás azonosító: 941
Pozíció pontos megnevezés: Labor technikus - fejtési laboratórium
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Minőségbiztosítás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Labor technikus - fejtési laboratórium