Dreher Sörgyárak

Karbantartó

Szereted a sört? Szeretnél munkáddal hozzájárulni a sör előállításához? Akkor jelentkezz hozzánk Karbantartónak, mert ebben a pozícióban te biztosíthatod, hogy a gépek rendelkezésre állása maximális legyen, így támogatva a folyamatos sörtermelést! Egy hat fős csapat tagjaként olyan berendezések működését ismerheted meg, mint a nedvesőrlő, szűrőkád, szeparátor és keretes szűrő. Légy része te is a sör előállítási folyamatnak, jelentkezz hozzánk még ma!

Főbb feladatok

  • Gépek és gépészeti berendezések, pneumatikus rendszerek, ad-hoc és tervezett karbantartásának, felújításának és szükség szerinti javításának végrehajtása, valamint az üzemzavarok, meghibásodások gyors elhárítása
  • Gépek és gépberendezések kenése, olajozása, tisztítása
  • Elvégzett karbantartási munkák dokumentálása
  • A karbantartáshoz, javításhoz szükséges alkatrészek, eszközök és szerszámok igénylése
  • Meghibásodások hiba ok elemzése, az elemzések alapján javaslattétel módosításokra, megelőző tevékenységek meghatározása
  • Minőségi, környezet és munkavédelmi szabványok betartása a területen
  • Fejlesztési ötletek kidolgozása, felterjesztése
  • Beruházási projektek támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Középfokú végzettség (géplakatos)
  • Legalább 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Elhivatottság a munka iránt
  • Pontos munkavégzés
  • Problémamegoldó szemlélet
  • Csapatmunkára való készség
  • Nappali műszak majd készenléti rend vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP PM modul ismerete
  • TPM ismerete

Amit nyújtani tudunk

  • Családias vállalati kultúra
  • Multinacionális környezet
  • Önálló munkavégzés
  • Összetartó csapat, jó munkahelyi légkör
  • Kiemelt béren kívüli juttatások, dolgozói sör

Állás adatai

Állás azonosító: 778
Pozíció pontos megnevezés: Karbantartó
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Gyártás, termelés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Karbantartó