Dreher Sörgyárak

HR gyakornok

Szeretnéd megismerni egy sörgyár működését HR oldalról? Érdekel a toborzás-kiválasztás és szívesen szereznél tapasztalatot a folyamat támogatásában? Meginnál a kollégákkal egy pohár sört a nap végén a helyben lévő Dolgozói Sörözőnkben? Ha ezekre a válaszod mind igen, akkor minket keresel, mi pedig Téged! Jelentkezz hozzánk HR gyakornoknak és segítünk a szakmai gyakorlat leigazolásában is!

Főbb feladatok

  • Amiben számítunk Rád:
  • A toborzási és kiválasztási folyamat teljes körű segítése:
  • megismerheted, milyen egy jelentkezői adatbázis kezelése,
  • telefonos interjúkat készíthetsz és a jelöltekkel is tarthatod a kapcsolatot,
  • toborzási adminisztráció támogatásán keresztül tanulhatsz a folyamatról,
  • segítség lennél a kiválasztási folyamatok dokumentálásában és a határidők figyelésében is,
  • közösen ötletelhetnél velünk a toborzási csatornák hatékonyságának növelése érdekében,
  • további HR feladatokba is beleláthatnál.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Téged keresünk, ha:
  • gazdasági (HR) vagy pszichológiai területen tanulsz,
  • lelkesen állsz a feladatokhoz és nagy benned a szakmai kíváncsiság,
  • fontos számodra a precizitás és a rendszerezettség,
  • nem riadsz vissza az újdonságoktól, ismeretlen helyzetektől,
  • talpraesett vagy és jól kommunikálsz,
  • jól tudsz együttműködni másokkal,
  • ügyesen mozogsz az on-line világban,
  • heti legalább 20 órában számíthatunk segítségedre.

Amit nyújtani tudunk

  • jó hangulatú közös ebédek egy jó hangulatú, fiatalos, vidám csapat tagjaként,
  • munka után egy pohár sör a Dolgozói Sörözőnkben,
  • megismerkedhetsz egy multinacionális cég HR szervezetének működésével,
  • gyakorlatot szerezhetsz toborzás és kiválasztás területen,
  • segítséget kaphatsz a szakdolgozatod témaválasztásában és elkészítésében,
  • munkaidő után használhatod a cég saját fitnesztermét, szaunáját, vagy például részt vehetsz szakmai sörtúrán is.

Állás adatai

Állás azonosító: 798
Pozíció pontos megnevezés: HR gyakornok
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Humán erőforrás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: 4 órában
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: HR gyakornok