Dreher Sörgyárak

Fermentáció kezelő - operátor

Keressük új kollégánkat, aki lelkesedésével hozzájárul cégünk sikereihez!

Főbb feladatok

  • Erjesztési feladatok ellátása (élesztő, sörlé, zöldsör, kondicionált sör előállítása, kezelése)
  • Erjesztő berendezések kezelése
  • Az üzem és a berendezések tisztítása
  • Minőségirányítási eszközök használata
  • Környezetvédelmi normák betartása
  • Munkaidő: 12 órás munkarend (2 munkanap + 2 pihenőnap), folytonos munkarend

Munkakör betöltésének feltételei

  • Érettségi (élelmiszeripari vagy vegyipari)
  • Minimum 1 éves élelmiszeripari termelésben szerzett tapasztalat
  • Magas fokú munkabírás (erős fizikum)
  • Jó probléma megoldási képesség
  • Önállóság

Amit nyújtani tudunk

  • Stabil, biztos munkahely (multinacionális háttér)
  • Kiemelt béren kívüli juttatások (cafetéria, saját étterem, konditerem stb.)
  • Patinás munkakörnyezet, tradicionális sörgyári hangulat
  • Jó és összetartó csapat

Állás adatai

Állás azonosító: 848
Pozíció pontos megnevezés: Fermentáció kezelő - operátor
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Gyártás, termelés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidőben
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fermentáció kezelő - operátor