Dreher Sörgyárak

Fejtési vonalvezető

A Dreher Sörgyárak nemzetközi hátterű cégcsoport tagjaként a világ sörpiacának meghatározó szereplője. A több, mint 150 éves múlttal, számos kiváló márkával és technológiai fejlesztéssel rendelkező vállalatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba.

Főbb feladatok

  • KEG és PET gépsorok működtetéséhez szükséges anyagi és emberi erőforrások biztosítása és irányítása
  • A gépsorok teljesítményének mérésében és értékelésében való részvétel
  • A gépsorok műszaki állapotának fenntartása, a rendelkezésre állás növelése, a karbantartási feladatok koordinálása, felügyelete
  • A sörfejtés technológiai fázisaiban az előírt minőségi paraméterek betartatása
  • Minőséghibák megelőzése, hibajavító akciók kezdeményezése és a munkatársak minőségtudatának fejlesztése
  • Gépsorra vonatkozó változó és állandó költségek tervezése, nyomon követése
  • Munka- és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása
  • A belső vevőkkel és beszállítókkal való egyeztetés a termelés hatékonyságának növelése érdekében
  • A fejtéshez (gépsorhoz) kapcsolódó teljes körű új beruházásokkal és fejlesztésekkel kapcsolatos projektvezetési feladatok ellátása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Felsőfokú, műszaki területen szerzett végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum 3 éves munkatapasztalat

Amit nyújtani tudunk

  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Összetartó csapat
  • Fejlesztéseket támogató környezet

Állás adatai

Állás azonosító: 799
Pozíció pontos megnevezés: Fejtési vonalvezető
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Gyártás, termelés
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Fejtési vonalvezető