Dreher Sörgyárak

Értékesítési képviselő - FOOD (Eger és környéke)

A Dreher Sörgyárak multinacionális hátterű cégcsoport tagjaként a világ sörpiacának meghatározó szereplője. A több, mint 150 éves múlttal, számos kiváló márkával és technológiai fejlesztéssel rendelkező vállalatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok

  • Termékeink értékesítése kereskedelmi partnereink felé, rendelésfelvétel, rendelésgenerálás
  • Szerződéses feltételek betartatása a partnereinkkel
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, a vevői igények magas szintű kielégítése
  • Megfelelő termékskála és készlet biztosítása
  • Folyamatos konkurencia- és piacfigyelés
  • Akciók, promóciók lebonyolítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középfokú végzettség: érettségi
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat
  • Hasonló területen szerzett min. 1-2 éves értékesítési/szakmai tapasztalat
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismeretek
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • Teljesítményorientáció, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság
  • Határozott idejű munkaviszony vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Heves megyei lakóhely, preferáltan Eger és környéke

Amit nyújtani tudunk

  • Kiemelt béren kívüli juttatások (pl. céges autó magánhasználatra is)
  • Multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőség

Állás adatai

Állás azonosító: 790
Pozíció pontos megnevezés: Értékesítési képviselő - FOOD (Eger és környéke)
Munkavégzés helye: Heves megye
Szakterület: Értékesítés, kereskedelem
Munkaszerződés típusa: Határozott (6 hónap)
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Értékesítési képviselő - FOOD (Eger és környéke)