Dreher Sörgyárak

Credit Control Specialista

Ebben a pozícióban a leendő kolléga felelős a hitelezési csoport zökkenőmentes napi működésének biztosításáért, jelentősen hozzájárul a pénzügyi kockázatok mérsékléséhez, a követelések beszedéséhez és a hitelkezelési folyamatok és eljárások összegyűjtésének minimalizálásához, az értékesítés megkönnyítéséhez biztosítja a kiváló ügyfélszolgálatot.

Főbb feladatok

  • Világos és egyértelmű kommunikáció a hitelezési eljárások alkalmazásának alapelveiről és részleteitől
  • Az operatív hitelkérdésekkel kapcsolatos értékesítésekkel, köztük a hitelkeretek értékelésével, a beszedési eljárásokkal kapcsolatos döntésekkel, a viták rendezésével és az általános szabályzat betartásával kapcsolatos megállapodásokkal való megfelelő kapcsolat biztosítása
  • A bejövő fizetés megfelelő módon történő lekönyvelésének felügyelete
  • Beszedési tevékenységek biztosítása: fizetési esedékességgel kapcsolatos telefonhívások, fizetési feltételek beállítása, hitelkeret beállítás, készpénzes vevői állomány nyomon követése, új hitelkeret kérelmek feldolgozása
  • Fizetési megállapodások tárgyalása a partnerekkel
  • Külső követeléskezelő cégekkel való hatékony együttműködés
  • Rendelés elengedés a hitelezési szabályzattal összhangban
  • A vállalat audit vizsgálatának támogatása
  • Nemzetközi pénzügyi projekt bevezetésének támogatása
  • Az alá tartozó csapat fejlesztése és vezetése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gazdasági vagy pénzügyi felsőfokú végzettség
  • 2 év credit managementben szerzett tapasztalat, preferáltan multinacionális/FMCG vállalatnál
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű SAP ismeret
  • Adatbázisok magas szintű ismeret (Excel)

Amit nyújtani tudunk

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Multinacionális környezet
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör

Állás adatai

Állás azonosító: 791
Pozíció pontos megnevezés: Credit Control Specialista
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Pénzügy, controlling, számvitel
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Credit Control Specialista